У Дрогобицькому механіко-технологічному коледжі навчальний рік розпочали з посвяти першокурсників

10:32 1 Вересня 2023

1 вересня традиційно розпочинається навчальний рік. В умовах війни є чимало перепон, однак цьогоріч учні та студенти приступають до очного навчання. З цієї нагоди у навчальних закладах громади відбуваються урочисті заходи.

Так 31 серпня урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти відбулася у Дрогобицькому механіко-технологічному фаховому коледжі.

З початком навчання студентів привітав директор коледжу Богдан Звір. На запрошення адміністрації коледжу, до закладу завітали міський голова Тарас Кучма, всечесні отці – о. Євген та о. Павло, депутати міської ради Роман Курчик та Роман Шагала, екс-директор коледжу Степан Яким.

Міський голова не лише привітав спільноту освітян та студентів коледжу, а й вручив грамоти найактивнішим викладачам та студентам навчального закладу.

Під час заходу згадували й новітніх Героїв, завдяки яким такі заходи відбуваються під мирним небом.

Кульмінацією заходу стало вручення студентам-першокурсникам символічного «Студентського квитка» та «Ключа до знань».

Зазначимо, що ДМТК – освітній заклад, який не лише навчає фахівців справи, а й активно долучається до загальноміських заходів. Його студенти та викладачі беруть участь у реалізації проектів, важливих для розвитку Дрогобицької громади.

Перейти до вмісту