У Дрогобицькій міській раді розпочалося стажування представників Молодіжної ради

14 Листопада 10:42

Такі практики для активної молоді міста щорічно організовує відділ сім’ї та молоді ДМР. Тож з початком цього тижня два десятки молодих людей із різних навчальних закладів міста, більшість з яких є представниками Молодіжної ради Дрогобича, розпочали стажування у стінах мерії у різних відділах та структурах.

Впродовж кількох днів активна молодь Дрошобича матиме змогу проявити свої лідерські та організаційні якості, а також почерпнути нові знання із основ економіки, інформаційної політики та комунікації, культурної та туристичної індустрії міста тощо.

Як стверджує керівниця відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко – сьогодні молоде покоління має величезні перспективи та потенціал у соціальному та професійному сенсі, через що швидше за інших представників суспільства здатні оволодіти новими знаннями та компетенціями.

Стажування у відділах мерії для представників Молодіжної ради проводять з метою підвищення громадської активності молодих людей, залученням їх до державотворчих процесів у громаді, моніторингу їхніх думок та креативних ідей.

Стажування проходить у два етапи і триватиме по три дні кожен. Наразі маємо перший, ознайомчий, період стажування. Молодь має можливість ознайомитись із специфікою роботи різних відділів та структурних підрозділів міської ради, а також з посадовими обов’язками працівників мерії, процесами формування бюджету тощо. Другий етап, який стартуватиме через місяць, передбачатиме практичну роботу в обраних молодими людьми структурних підрозділах, – прокоментувала Олександра Пашко.

Після завершення першого етапу стажування запланована зустріч молоді із міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою, де за круглим столом обговорять перші підсумки стажування.

Через місяць представники Молодіжної ради продовжать стажування в органах місцевого самоврядування та перейдуть до виконання практичних завдань.

Додамо, нещодавно відбулася зустріч міського голови Дрогобича Тараса Кучми із студентським самоврядування ДДПУ імені І.Франка. Під час зустрічі молодь ділилась думками про реалізацію спільних проєктів у місті та залучення їх до цікавих та корисних ініціатив.

Перейти до вмісту