У Дрогобицькій міській раді організували зустріч-підтримку родин безвісти зниклих воїнів

13:31 14 Вересня 2023

У Дрогобицькій міській раді відбулась зустріч керівництва міста із родинами безвісти зниклих військових. Зустріч ініціював відділ соціально-психологічної, правової підтримки та взаємодії з захисниками, захисницями та членами їхніх сімей.

У світлицю Дрогобицької міської ради запросили 32 родини, воїни яких під час повномасштабного вторгнення пішли захищати рідну землю та на сьогодні вважаються безвісти зниклими. Окрім міського голови Дрогобича Тараса Кучми на зустрічі із сім’ями зниклих безвісти захисників були присутні і заступники очільника – зокрема, заступник з комунальних питань Василь Качмар, з соціальних та гуманітарних відносин Юрій Кушлик, керуючий справами виконкому Віталій Вовків, керівник Департаменту міського господарства Андрій Паутинка та представники соціальних служб.

Ми сьогодні вчергове зібрали Вас, щоб наголосити – болимо разом з вами та молимось за успішне повернення ваших рідних додому живими та неушкодженими. На зустрічі присутні усі мої заступники – тому спокійно можете звертатись із певними питаннями до них, а також є залучені працівники соціальних служб. Пам’ятайте – тільки спільне вирішення та обговорення наболілих проблем дає результат. Ми відкриті до діалогу з вашими родинами та хочемо бути Вам корисними, – наголосив міський голова Тарас Кучма.

До зустрічі із родинами зниклих безвісти захисників долучилась ВСВ АТО «Дрогобиччина», Громадська організація «Ветеранська спілка воїнів АТО» та Українська фундація «Мрія». За сприяння фундації «Мрія» усім присутнім вручили продуктові набори та канцелярію для дітей.

Перейти до вмісту