У Дрогобицькій громаді тривають змагання серед школярів у межах проєкту «Шкільні спортивні ліги»: першість доводять волейбольні команди дівчат

15 Листопада 11:14

Другий тиждень поспіль у Дрогобицькій громаді реалізовують масштабний спортивний проєкт «Шкільні спортивні ліги». У ці дні свою першість у волейболі доводять команди дівчат із різних навчальних закладів громади. Загалом у волейбольних змаганнях беруть участь учні 9-10 класів. Першими у волейболі свої навички та уміння демонстрували хлопці, цього тижня – дівчата.

Як розповіла керівниця відділу фізичної культури та спорту ДМР Оксана Сотрихіна – загалом змагання відбуваються за так званим районним методом (навчальні заклади умовно поділили на три райони), згідно підтвердження участі команд у боротьбі.

Так, в ці дні 13 листопада стартували волейбольні змагання серед дівчат на базі спортивного залу Ліцею № 2. Там змагалися команди: Ліцей №1 імені І.Франка, Ліцей № 2, Стебницький ліцей № 7.

14 листопада волейбольна боротьба тривала на базі Ліцею №16 ім.Ю.Дрогобича, змагалися команди: Ліцей №16 ім.Ю.Дрогобича, Дрогобицький Ліцей, Дрогобицький науковий ліцей ім.Б.Лепкого, Стебницька гімназія № 6.

15 листопада змагаються команди на базі спортивного залу Гімназії № 17: зокрема, виборюють першість команди Нагуєвицької школи, Рихтицької школи, Нижньогаївського навчально-виховного закладу та Гімназії № 17.

Переможці районних змагань потрапляють у фінальний етап «Шкільних спортивних ліг» та продовжать боротися за перехідний Кубок чемпіона.
Загалом, фінальні змагання з волейболу у «Шкільних спортивних лігах» серед хлопців та дівчат відбудуться 24 листопада о 12.00 на базі спортивного залу Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу.

Додамо, масштабний проєкт «Шкільні ліги», який цьогоріч реалізовує в Дрогобицькій громаді відділ фізичної культури та спорту ДМР, відбуватиметься із чотирьох видів спорту: баскетболу, волейболу, пляжного волейболу та бадмінтону.

Перейти до вмісту