У Дрогобицькій громаді триває інспектування підвальних приміщень

15:02 18 Лютого 2022

У Дрогобичі продовжує роботу комісія, яка обстежує стан підвальних приміщень в багатоповерхівках. Мета – донести до людей всю необхідну інформацію про координацію дій в разі надзвичайної ситуації чи воєнного стану.

Днями у Дрогобичі презентували мапу захисних споруд. Однак окрім захисних споруд, які є на території нашої громади, для укриття населення передбачено найпростіші захисні приміщення – це підвали багатоповерхівок.

Комісія, під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Германа, за участі радників міського голови Павла Цвігуна та Світлани Маменької, депутата міської ради Володимира Дзерина вже проінспектувати ряд підвальних приміщень міста.

Зараз триває активна робота, мешканці згуртовуються, очищують приміщення від зайвих речей, комунальні підприємства допомагають людям вивезти зайві речі та обладнати підвали необхідними засобами.

Хочеться відзначити відповідальність людей, які проживають у гуртожитку меблевого товариства «Карпати». Тут живуть люди з українського товариства глухих. Це відомчі будинки, які не підпорядковані міській раді. Але в них проживають соціально незахищені верстви населення, – мешканці Дрогобицької громади, тому важливо поінформувати та захистити їх.

В ході зустрічі відбувається інформування людей про те, як потрібно діяти у випадку надзвичайної ситуації. В разі оголошення тривоги люди не повинні бігти невідомо куди – треба брати з собою лише документи та найнеобхідніші речі та без зайвої паніки перечекати тривогу у підвальних приміщеннях власних будинків.

Нагадаємо, нещодавно у Дрогобичі презентували мапу захисних споруд. А днями у міській раді презентували друковані пам’ятки, які містять поради для мешканців – як діяти у разі надзвичайної ситуації.

Комісія продовжує інспектувати підвальні приміщення. Висловлюємо вдячність мешканцям за розуміння та просимо зберігати спокій.

Перейти до вмісту