У Дрогобицькій громаді продовжать дистанційку для школярів ще на тиждень

10:31 3 Лютого 2022

Ковідна недуга продовжує набирати обертів. За попередню добу у Львівській області провели 6 342 досліджень на коронавірус. Згідно з результатами, позитивні показники виявили у 2 369 осіб. У Дрогобичі та територіальній громаді за попередню добу зафіксовано 145 нових випадів недуги. Зважаючи на темпи росту захворюваності, відділ освіти Дрогобицької міської ради рекомендував навчальним закладам міста та територіальної громади ще на тиждень продовжити дистанційне навчання.

Ми прислухаємось до думки медиків, за їхніми словами темпи поширення ковідної недуги в нашому регіоні та на Львівщині загалом, наразі, не зменшуються. За словами педагогів навчальних закладів Дрогобича, учні теж продовжують хворіти, чимало дітей через погане самопочуття та підвищену температуру тіла не долучаються до онлайн навчання. Зважаючи на це, плануємо ще на тиждень, попередньо до 11 лютого, продовжити дистанційне навчання у місті та територіальній громаді, – констатувала Ольга Олексюк, заступник керівника відділу освіти ДМР.

Що стосується дошкільних закладів міста – то за твердженнями Ольги Олексюк, вони продовжують працювати у звичному режимі, дотримуючись епідемічних норм карантину.

На дистанційку із 26 січня переведені в Дрогобичі і позашкільні заклади навчання. Під забороною і проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних, тематичних та інших) заходів у місті.

Перейти до вмісту