У Дрогобицьких лікарнях тимчасово припинили госпіталізацію та операційні втручання
![У Дрогобицьких лікарнях тимчасово припинили госпіталізацію та операційні втручання](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/03/терап.jpg)
На час карантину у Дрогобицьких лікарнях припиняють планові заходи з госпіталізації пацієнтів, а також припиняють проведення планових операцій, крім термінових та невідкладних випадків.
Відповідне рішення було прийнято у четвер, 19 березня, під час позачергового засідання комісії НС та ЦЗН у Дрогобицькій міській раді.
Відділу охорони здоров`я доручено забезпечити максимальну готовність та перепрофілювання медичних закладів для прийому та лікування інфікованих хворих у тяжких станах.
У закладах охорони здоров’я, які визначені як резервні для лікування хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-2019, спричиненої коронавірусом SARS-CoV – 2, необхідно організувати виписку або переведення пацієнтів на доліковування в інші територіальні заклади охорони здоров’я області.