У Дрогобичі за два дні роздали 700 продуктових наборів для ВПО від Міжнародної організації World Central Kitchen

10:01 11 Серпня 2022

Міжнародна організації World Central Kitchen регулярно скеровує в Україну гуманітарну допомогу і в такий спосіб підтримує українців в боротьбі з агресором. Мова іде про продукти харчування, фрукти, медикаменти тощо. Систематично надходить важлива допомога від World Central Kitchen і в Дрогобич. Її облікує та роздає внутрішньо переміщеним особам Управління соціального захисту населення ДМР. Днями працівниками управління було роздано 700 продуктових наборів від Міжнародної організації.

У пакунках усе найнеобхідніше – фрукти та продукти. Зокрема крупи, консерви, олія, молоко та порошки. За словами керівника Управління соціального захисту населення Івана Терлецького – набори роздали сім’ям ВПО, які мешкають у нашій громаді.

Для отримання продуктового пакунку слід звернутися в наше Управління та представити довідки про статус ВПО усіх членів сім’ї. На одну сім’ю видаємо один пакунок,– додає Іван Терлецький.

700 продуктових наборів роздали за два дні. Загалом за твердженнями Івана Терлецького – допомогу від Міжнародної організації World Central Kitchen у Дрогобичі переміщеним особам видають один раз в два тижні.

Цими днями в місто Котермака надійшла чергова партія гумдопомоги від World Central Kitchen – 900 пакунків для ВПО.

Перейти до вмісту