У Дрогобичі юнацтво міста обрало голову Молодіжної ради – нею стала учениця Дрогобицького ліцею Софія Фляк

15 Лютого 12:46

Цими днями у стінах Дрогобицької міської ради відбулося засідання Молодіжної ради, яке ініціював відділ сім’ї та молоді. У світлиці ратуші зібрались 34 небайдужих представників молоді, які представляли різні навчальні заклади міста. Учасників зустрічі привітала Олександра Пашко, керівниця відділу сім’ї та молоді. За її словами – сьогодні молодь не просто майбутнє нашої країни, молоді люди – активно долучаються до життя кожної громади. Вони продукують нові ідеї, реалізовують цікаві проекти та генерують думки, до яких прислухаються та цінують.

Так, як першочерговою метою зустрічі було обрання нового голови Молодіжної ради – цей процес став ключовим під час зустрічі. Відкритим голосуванням присутні обирала нового керівника свого органу. Більшістю голосів молоді люди підтримали ученицю Дрогобицького Ліцею Софію Фляк.

Софія – активна пластунка та учасниця Молодіжної ради, у якій уже понад 3 роки. За її словами – сьогодні завдання молоді міста бути згуртованими, підтримувати воїнів та працювати на спільну перемогу, а також дбати про національно-патріотичне виховання підростаючого покоління та активне дозвілля.

Новообрану керівницю Молодіжної ради, а також усіх представників молоді міста Котермака привітав і міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Вишкіл, який ви пройдете у Молодіжній раді – обов’язково знадобиться вам у житті. Саме тут ви матимете можливість на практиці застосувати свої знання, енергію та нові ідеї. Живемо в переломний період – і саме сьогодні від кожного з нас залежить, якою буде далі доля України. Тільки спільно, в синергії та пориві ми день за днем наближаємо нашу перемогу. Сподіваюсь, що ми спільно із вами реалізуємо не один цікавий молодіжний проект для нашого міста, – звернувся до присутніх Тарас Кучма.

Окрім обрання голови Молодіжної ради, того дня на зустрічі обрали і керівний склад правління. Зокрема, заступником Софії Фляк призначили Левка Бойка – представника Дрогобицького фахового коледжу нафти та газу. Також до керівного складу Молодіжної ради увійшли – представниця ВПУ №19 Вікторія Ціздин, студентка Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу Марія Владика, представник ДДПУ імені Івана Франка Віталій Чаповський, студентка Музичного фахового коледжу імені Василя Барвінського Віталіна Данилець та учениця Ліцею №2 Анна Пуцило.

Як повідомила Олександра Пашко – у двадцятих числах лютого на молодь міста очікує цікавий форум та тренінги, відтак заплановане стажування представників Молодіжної ради в органах місцевого самоврядування. Такі стажування дають можливість талановитим та амбітним молодим людям отримати основи знань про те, як функціонує міська рада, ознайомитися з професійним середовищем, наблизилися до розуміння внутрішніх процесів, які формують політику на місцях.

Завершили зустріч врученням емблем Молодіжної ради та майстер-класом із виготовлення стрітенських свічок.

Перейти до вмісту