У Дрогобичі встановлять льодову ковзанку під відкритим небом

15:26 10 Листопада 2022

Відповідне рішення підтримав сьогодні виконавчий комітет Дрогобицької міської ради, надавши дозвіл на розміщення льодової ковзанки «Ice Land» на вулиці Трускавецькій, у парку Культури і відпочинку.

Мова йде про розміщення в парку тимчасової споруди – відкритої льодової ковзанки, яку обладнають за спеціальною технологією.

Дозвіл на її встановлення надали ТОВ «Зірки України», – компанії, яка має аналогічний досвід та вже реалізовувала схожі проекти в інших містах України.

Відповідно до представленої схеми, ковзанку обладнають в парку Культури та відпочинку, зі сторони вулиці Лепкого. Реалізація проекту допоможе вдихнути додатковий розвиток парку в зимовий період.

«Спорудження відкритої ковзанки в парку дасть можливість людям активно та з користю проводити вільний час взимку. Паралельно будемо розглядати варіанти часткового перенесення до парку Різдвяного ярмарку» – наголосив міський голова Тарас Кучма.

Члени виконкому практично одноголосно підтримали рішення про надання дозволу на розміщення льодової ковзанки у парку Культури та відпочинку. Тож вже в ближчому часі, після погодження з Департаментом міського господарства, компанія зможе приступити до підготовчих робіт.

Перейти до вмісту