У Дрогобичі відзначили талановитих учнів початкових класів: школярам вручили подарунки з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей

16:05 31 Травня 2022

Щорічно 1 червня світова спільнота відзначає Міжнародний день захисту дітей. Традиційно у Дрогобичі, напередодні свята, талановитих діток початкової школи навчальних закладів міста та територіальної громади зібрали у сесійній залі ратуші та привітали із важливим Днем. З ініціативи Лесі Пашко, керівниці відділу сім’ї та молоді ДМР, обдарованих школярів вітали із завершенням навчального року, дякували за активність в шкільному та творчому житті міста, а також численних конкурсах та спортивних змаганнях.

Щороку ми насиченою святковою програмою відзначаємо День Захисту дітей. Однак цьогоріч, через війну, скасовано гучні святкування, тим паче від рук окупантів загинуло чимало діток із різних міст України. На спогад про них завтра ми проведемо акцію-пам’яті, а сьогодні хочемо подякувати вам, наші талановиті учні за досягнення та перемоги, які ви здобували впродовж цього навчального року і тим самим прославляли рідний Дрогобич, – наголосила Олександра Пашко.

До нагородження було запрошено 37 обдарованих школярів із всієї громади. Кожній дитині міський голова Дрогобича Тарас Кучма вручив ранець із солодощами, канцелярією, м’яку іграшку або ж термогорнятко.

Ви наше майбутнє, ви творите нову Україну. Міжнародний день захисту дітей – це не просто День дитини, а день віри та надії. У скрутну хвилину, коли на наших землях йде війна, дуже важливо, щоб ви гарно вчилися і в подальшому працювали на благо нашої держави та її розбудови. А також бажаю усім вам найголовнішого – зростати під мирним небом, – звернувся до талановитих діток Тарас Кучма.

Кульмінацією заходу стало нагородження усіх присутніх: діткам вручили патріотичні ранці, а батькам подяки за виховання талановитого підростаючого покоління.

Також подарунками відзначили і талановиті спортивні обдарування міста, зокрема членів дитячої команди футболу серед дівчат «Рута».

На завершення зустрічі діти, за власним бажанням, продекламували патріотичну поезію про рідний край та про подвиги українських захисників.

Подарунком для талановитих школярів стала екскурсія на вежу ратуші від міського голови Дрогобича.

Перейти до вмісту