У Дрогобичі відзначили День сім’ї та підтримали територіальну оборону міста – зібрали понад 28 тис.грн

16 Травня 11:33

15 травня у Дрогобичі відбувся масовий захід з нагоди Дня сім’ї та Дня матері. На площі Замкова Гора було розгорнуто кілька локацій, де можна було долучитися до творчих майстер-класів, придбати смачні домашні солодощі та випічку, розважитися з аніматорами, розфарбувати в патріотичні тони обличчя тощо.

Захід стартував із творчої частини: ведучі дійства Уляна Воят, В’ячеслав Мітюхін та юна талановита дрогобичанка Елизаветта Андрієвська запрошували учасників заходу – дітей – до вільного мікрофону, щоб ті вітали своїх матусь та родини із святом.

Відтак перед багаточисельною аудиторією виступило кілька десятків творчих співочих та танцювальних колективів міста. Кожен із них додав позитиву присутнім то танцем, то виконанням української пісні.

З особливим ентузіазмом організатори дійства, а це Управління культури та розвитку туризму, підійшли творчої частини свята – майстер-класів. Діти мали можливість на професійних мольбертах зобразити своїх матусь, відтак працівники бібліотечної системи організували цікавий майстер-клас із виготовлення листівок з привітаннями. «Пласт» пропонував розфарбувати еко-торбинки в патріотичні тони тощо.

Паралельно, численні громадські організації та молодь міста реалізовували домашню випічку.

Як розповіла організатор дійства Леся Татарська, начальниця відділу культури та мистецтв Управління культури та розвитку туризму – усі вилучені від заходу кошти скерують на Дрогобицьку територіальну оборону. За час свята вдалося зібрати понад 28 тис.грн.

У сьогоднішнє дійство ми об’єднали два свята – День сім’ї та День матері. Сім’я без матері – не повноцінна, бо українська матір – берегиня сімейного вогнища та роду. Паралельно із заходом ми ініціювали патріотичний флеш моб – діти спільно із батьками розфарбовували в патріотичні тони мапу України. Такими заходами ми не тільки об’єднуємо нашу громаду, але й підтримуємо наших військових. Усі вилучені від свята кошти ми скеруємо в батальйон Тероборони Дрогобича імені Петра Сагайдачного, – зазначила Леся Татарська.

Перейти до вмісту