У Дрогобичі у День Гідності та Свободи скорботним віче вшанували пам’ять Героїв

11:08 22 Листопада 2022

Щорічно, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які у 2004 та 2013 роках стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору українського народу.

Вчора, у Дрогобичі, у Сквері Героїв Небесної Сотні відбулось традиційне пам’ятне віче полеглим Героям, за участі представників місцевої влади, депутатів, духовенства та мешканців громади.

Пам’ятний захід розпочали хвилиною мовчання за полеглими Героями Майдану відтак представники духовенства відправили панахиду.

До присутніх у Сквері з промовою звернувся очільник громади Тарас Кучма.

Сьогодні великий день. День, коли гідність та відвага наступила на горло нечисті. Сьогодні ми знову боремось за нашу свободу. І ця московська навала спиняється нашими воїнами, волонтерами, лікарями, усіма нами та нашими молитвами. Тим словом, яке сіє у нас віру в те, що ми обов’язково переможемо. І ці ракетні обстріли, відмикання електроенергії, холод, голод, який вони нам пророкують ніколи нас не зупинять. Бо ми — велика нація, незламний народ, за яким стоїть Бог, — звернувся до присутніх Тарас Кучма.

Опісля Тарас Кучма спільно з депутатами та службовцями місцевого самоврядування поклали квіти та запалені лампадки до пам’ятника Героям Небесної Сотні.

Виконання Гімну України та «Пливе Кача» забезпечив Дрогобицький муніципальний чоловічий камерний хор «Боян Дрогобицький». Захід провела Уляна Воят.

Перейти до вмісту