У Дрогобичі та Стебнику триває будівництво та облаштування житла для ВПО

22 Липня 10:42

Забезпечити гідними умовами проживання осіб, які вимушено покинули власні домівки та оселі тікаючи від обстрілів ворога, – це спільне завдання органів місцевого самоврядування та державної влади.

У Дрогобичі для ВПО споруджують житло за технологією модульного будівництва. У цей будинок можна заселити близько 80 осіб.

Роботи тривають. Споруджено перший поверх.

У Стебнику житло облаштовують у колишньому гуртожитку. Тут облаштують 32 квартири.

До слова, для облаштування кухонь та санвузлів використовують плитку, яку надало місто-побратим Битом.

У четвер, 21 липня, міський голова Тарас Кучма разом зі створеною комісією проінспектували стан будівництва.

Наразі роботи проводяться за планом, однак виникли проблеми з фінансуванням. Кошти є, але їх не пропускає казначейство. За допомогою у вирішенні цього питання керівництво громади звернеться до керівництва області.

Також було порушено питання щодо облаштування благоустрою у Стебнику приватних будівель, які примикають до першого поверху гуртожитку. Власникам скерують відповідні приписи.

Про ситуацію з житлом для ВПО

Станом на сьогодні, то у Дрогобицькій громаді проживає близько дев’яти тисяч вимушено переміщених осіб, з яких тисячу двісті – живе у комунальних закладах.

Як повідомляють у соціальних службах всі, хто офіційно зареєструвався, перебуває на обліку. Нікого поза увагою та без даху над головою не залишать. Щодо інформації про виселення з освітніх закладів, то у Дрогобичі напрацьовують варіанти, щоб цих осіб переселити у кращі умови. Тому наразі триває пошук альтернативного житла.

Щодо заселення у житло, яке споруджують, то претендентів відбиратимуть за критеріями, які розроблені державою та затвердженні виконавчим комітетом міської ради.

Вся інформація для вимушено переміщених осіб доступна на інтернет-порталі Дрогобицької міської ради у рубриці «Переселенцям».

Перейти до вмісту