У Дрогобичі стартував проєкт «Шкільні ліги»: для вчителів фізичного виховання провели майстер-клас із бадмінтону

10:02 6 Жовтня 2023

У Дрогобичі стартував масштабний спортивний проєкт «Шкільні ліги». Задум покликаний підвищити зацікавленість школярів заняттями фізкультури та популяризувати фізичну активність серед підростаючого покоління.

4 жовтня на базі Дрогобицького музичного училища імені Василя Барвінського відбувся майстер-клас із бадмінтону для вчителів фізичної культури та спорту в межах проєкту «Шкільні ліги». У спортивному залі навчального закладу професійні тренери, кандидати в майстри спорту з бадмінтону – Ігор М’язик та Василь Терещук, розказали присутнім педагогам правила гри в бадмінтон, її особливості та провели майстер-клас.

Відтак педагоги мали змогу в парі із професіоналами зіграти партію в бадмінтон.

Перед початком тренувань усіх присутніх привітали керівник відділу фізичної культури та спорту ДМР Оксана Сотрихіна, Юрій Чумак, директор музичного коледжу імені Василя Барвінського та Валерій Юдашкін, керівник фізичного виховання музичного коледжу, кандидат в майстри спорту з бадмінтону, екс-чемпіон України.

По завершенні майстер-класу, завдання працівників фізичної культури та спорту донести до своїх вихованців почуте від професійних спортсменів та прищепити учням любов до цього виду спорту.

Зазначимо, в ході реалізації програми «Шкільні ліги» кожен заклад загальної середньої освіти Дрогобицької громади формуватиме збірні шкільні команди з чотирьох видів спорту, які в подальшому змагатимуться між собою за Кубок Дрогобицької громади.

Ліги проводитимуть в три етапи та відбуватимуться вони із чотирьох видів спорту: баскетболу, волейболу, пляжного волейболу, бадмінтону.

Вік учасників – школярі 6-7 класів та старші.

Підсумковим етапом проєкту стануть фінальні ігри за Кубок ліги Дрогобицької громади, який буде щороку переходити до найсильнішої команди.

Переможці змагань отримають нову спортивну форму для чоловічого та жіночого складу команди, а також спортивний інвентар з конкретного виду спорту.

Перейти до вмісту