У Дрогобичі стартував проект «Велограмота»
![У Дрогобичі стартував проект «Велограмота»](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/dtkj.jpg)
З понеділка, 11 вересня, у Дрогобичі стартував проект «Велограмота», мета якого є популяризація велокультури, навчання дітей Правил дорожнього руху та безпечної їзди на велосипеді.
Проект проводиться ініціативною групою на чолі з Мариною Шквиря та Бєлою Софією разом з велосипедною школою «Медик» та ГО «Вело Дрогобич» в рамках конкурсу міні-грантів проекту «Київський діалог» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.
У проекті приймають участь всі бажаючі учні 7 класів Дрогобицької ЗОШ №14 (25 учасників) і Дрогобицької ЗОШ №16 (40 учасників). Всі вони пройдуть цикл занять теоретичного та практичного характеру, а в кінці учасників чекає змагання, отримання призів та «посвідчень велосипедиста» а також крита велопарковка для кожної школи.
Сподіваємся, що навчання пройдуть успішно та корисно для всіх учнів і принесуть очікувані результати:
-більше підлітків стане використовувати велосипед як універсальний засіб для транспорту, спорту, розваги;
– їзда на велосипеді учасників навчань стане більше безпечною, як для них самих, так і для інших учасників дорожнього руху (пішоходів та автомобілістів);
– залучення підлітків до здорового способу життя, екологічно чистого пересування, соціально активного проведення часу;
– батьки будуть менше хвилюватись за своїх дітей – велосипедистів і також проявлять інтерес до велосипеда як транспорту;
Для участі у проекті були обрані саме вказані школи, оскільки на вулиці Грушевського планується перша велодоріжка та велосмуга, і їх учні будуть потенційні користувачі.
Організатори сподіваються на позитивні результати від проекту і згодом проведення таких навчань щорічно і в кожній школі міста.
Організатори Проекту