У Дрогобичі ще трьом учасникам АТО виділено земельні ділянки. Список осіб
![У Дрогобичі ще трьом учасникам АТО виділено земельні ділянки. Список осіб](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/87b7a288cd6a920e0ff674f55b23a083_XL.jpg)
У четвер, 30 листопада, на засіданні сесії Дрогобицької міської ради депутатами було прийнято рішення про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд 3 особам — учасникам АТО, а саме:
1. Заміщаку Івану Богдановичу;
2. Кропивницькому Миколі Степановичу;
3. Манзію Андрію Ігоровичу.
Після розробки проетів землеустрою земельні ділянки будуть безоплатно передані їм у власність.