У Дрогобичі розпочинають роботу групи підтримки для дітей військовослужбовців

23 Листопада 13:13

Чути голоси дітей – одне з найважливіших завдань суспільства. У сьогоднішній непростий час, жодна дитина в Україні не повинна залишатися наодинці з травмою війни. Відтак у Дрогобицькій громаді започаткували групи підтримки для дітей військовослужбовців, віком 9-13 років та підлітків, віком 13-15 років.

Коли? – 4 грудня, 16.00 – для дітей віком 9-13 років.
5 грудня, 16.00 – для підлітків 13-15 років.

Де? – м. Дрогобич, вул. Лесі Українки,70 у приміщенні Дрогобицького міського центру соціальних служб.

Групи розраховані на 8-10 учасників. Програма складається з 10 зустрічей для кожної групи: по одній зустрічі щотижня для дітей віком 9-13 та для підлітків 13-15 років.

Участь безкоштовна.

Заняття проходитимуть в теплій і затишній атмосфері, під час яких діти зможуть отримати найголовніше – допомогу, підтримку та нових друзів.

Зустрічі спрямовані на зниження рівня тривоги, страху та напруги, стабілізацію психоемоційного стану, зміцнення самооцінки, розвиток самоусвідомленності.

Участь у групах підтримки – це унікальна можливість для підлітків покращити свої комунікаційні навички, опанувати техніки саморегуляції емоцій, знайти нових друзів і відчути підтримку однолітків. Так можна допомогти дітям впоратися з почуттями тривоги, емоційної напруги, коли хтось з батьків на війні.

Як долучитися?

Заповнити анкету за посиланням з допомогою батьків, старших родичів, опікунів:

https://docs.google.com/forms/d/1SGPOW0CCla8F8AjVWMOinXNDUVOUSFQfvJbuiYeLwKM/edit .

 

Перейти до вмісту