У Дрогобичі прощалися одразу з трьома полеглими Героями

23 Вересня 19:25

Субота, 23 вересня – скорботний день для Дрогобицької громади. Саме цього дня на центральній площі Ринок прощалися одразу з трьома полеглими Героями: Олегом Гатараняком, Любомиром Марущаком та Романом Пиріном.

Духовенство, військові, керівництво громади та району, депутати та службовці, мешканці та гості міста чисельно зібралися в обідню пору на центральній площі, щоб вшанувати пам’ять полеглих Героїв.

Раніше, траурні конвої з домовинами полеглих військових традиційно зустріли на перехресті Героїв.

Олег Гатараняк у вересні минулого року був призваний на службу. А вже з 1 жовтня дрогобичанин перебував на нульових позиціях, на Херсонському напрямку фронту. Захищав Україну у складі 128-ої окремої гірсько-штурмової бригади.

Загинув під час виконання бойового завдання 15 жовтня 2022 року. Тіло воїна довго не могли опізнати, потім були тривалі ДНК-експертизи, після яких підтвердилась особа загиблого.

Героя поховали сьогодні на Алеї Слави у Дрогобичі. Чин похорону відслужили у Катедральному Соборі Пресвятої Трійці.

Любомир Марущак служив в роті охорони. З травня 2022 року захищав Україну на передових позиціях фронту в складі 24 ОМБР на Бахмутському напрямку фронту. 20 вересня 2023 року воїн загинув, отримавши несумісні з життям поранення в районі населеного пункту Костянтинівка.

Поховають Героя завтра, 24 вересня на Алеї Слави. Чин похорону відбудеться у Церкві Успіння Пресвятої Богородиці о 13:00.

Роман Пирін з кінця березня 2022 року він став на захист України, в складі вч 3028 Національної Гвардії України. Виконував бойові завдання з захисту України на передових позиціях фронту. На жаль, під час захисту України, життя воїна обірвалось в районі населеного пункту Роботине Запорізької області.

Поховають Героя на кладовищі у Монастирі-Дережицькому. Чин похорону відбудеться у Церкві Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Вічна пам’ять Героям!

Перейти до вмісту