У Дрогобичі продовжують ремонтувати проблемні ділянки доріг

11:55 15 Вересня 2023

У Дрогобичі триває поточний та капітальний ремонт низки вулиць. Зокрема, як поінформували в Департаменті міського господарства поточним ремонтом охоплені внутрішньоквартальні проїзди на вулиці Євгена Коновальця. Роботи тривають на 7 ділянках.

Паралельно, розпочато капітальний ремонт дороги на вулиці Війтівська Гора від будинку №85 до перехрестя з вулицею Івана Богуна.

Капітальним ремонтом охоплена і вулиця Зварицька. На ділянці дороги від будинку №40 до перехрестя вулиць Коцюбинського-Зварицька планують замінити в ході робіт і водопровідні мережі.

Що стосується вулиці Тураша-Люльки тут також в активній фазі триває капітальний ремонт дорожнього покриття. Він стартував від вулиці Стрийської в напрямку до Долотного заводу. На цьому відрізку дороги вкладають верхній шар асфальтно-бетонного покриття.

Раніше, силами працівників КП «СМУ», спільно із підрядними організаціями вдалось частково охопити ямковими ремонтами вулицю В. Великого (біля автовокзалу), вулицю Сагайдачного та провести ремонтні роботи на перехресті вулиць П. Орлика – Л. Українки.

Перейти до вмісту