У Дрогобичі побільшає знаків, які обмежуватимуть стоянку транспортних засобів

11:33 12 Серпня 2022

На вулицях Дрогобича встановлять додаткові знаки, з метою заборони стоянки та хаотичного паркування транспортних засобів.

Відповідне рішення було прийняте на останньому засіданні виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.

Мова йшла про декілька локацій в Дрогобичі, де хаотичне паркування автомобілів спричиняє проблему та блокує заїзд до внутріквартальних територій.

На вулиці Богдана Лепкого, біля КП «Дрогобицька лазня» планують встановити додатковий дорожній знак 3.35 «Стоянка заборонена». Відповідне рішення спровоковане скаргою, яка поступила від директора підприємства. У дворі, на прилеглій до лазні ділянці, водії часто паркують автомобілі, чим блокують заїзд на територію підприємства.

«Встановлення додаткових дорожніх знаків надасть інспекторам з паркування та благоустрою механізм для притягнення до відповідальності водіїв, які хаотичним паркуванням блокують заїзд інших транспортних засобів на територію» – наголосив під час розгляду питання начальник Департаменту міського господарства Ростислав Пошивак.

Відділ містобудування та архітектури Дрогобицької міської ради має розробити паспорт майданчика для паркування на цій території.

Додаткові знаки 3.35, які заборонятимуть стоянку транспортних засобів, планують встановити при в’їзді з вулиці Бориславської на провулок Ремісничий, щоб вирішити проблему з хаотично припаркованими автівками, які блокують проїзд іншим транспортним засобам.

Аналогічна проблема існує і з заїздом на вулицю Княгині Ольги з вулиці Володимира Великого. Її також планують врегулювати встановленням додаткового дорожнього знаку.

Перейти до вмісту