У Дрогобичі планують створити єдиний комплекс екстренної медичної допомоги

10:35 12 Листопада 2021

У Дрогобичі виділять частину приміщень психоневрологічного диспансеру під кабінети медиків та гаражі для медичних автомобілів екстренної медичної допомоги. Уся річ у тому, що Дрогобицька районна підстанція екстреної медичної допомоги потребує додаткових приміщень під гаражі для швидких. Пропозицію підтримали члени комісії з питань комунального майна Львівської обласної ради під час засідання яке відбулося 10 листопада, – повідомляє прес-служба обласної ради.

Можливість створення у Дрогобичі єдиного комплексу екстреної медичної допомоги з необхідними допоміжними приміщеннями з’явиться за умови перенесення психоневрологічного підрозділу та кабінету ЗПТ з комплексу по вулиці Січових Стрільців,20 у приміщення місцевого протитуберкульозного диспансеру, по вулиці Тарнавського,32, які належать Львівській обласній раді,– йдеться у зверненні до депутатської комісії від керівництва Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Як зазначив в.о. директора Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Васько – автомобілі швидкої медичної допомоги повинні очікувати на виклики в закритих теплих приміщеннях, це забезпечить водіям та медикам можливість швидко виїжджати до пацієнті.

Остаточне рішення, щодо покращення умов праці медиків депутати Львівської обласної ради приймуть під час голосування на сесійному засіданні.

Перейти до вмісту