У Дрогобичі пам’ятники одягли у вишивані аксесуари – краватки та метелики

10:46 19 Травня 2022

Невмирущий код нації, символ та оберіг кожного українця – 19 травня відзначаємо одне з найпатріотичніших свят – День вишиванки.

За ініціативи Управління культури та розвитку туризму – пам’ятники Дрогобича, а саме визначним письменникам, митцям та особистостям, одягли у вишивані аксесуари. Зокрема краватки, метелики та хусточки. Як пояснила Леся Татарська, начальниця відділу культури та мистецтв – їхнє Управління закупило тканину, відтак магазин «Декор» втілив цікавий задум у життя – пошив вишивані аксесуари для монументів.

Ми намагались врахувати моду, стиль та дух тих часів, коли жив Тарас Шевченко, Іван Франко, Адам Міцкевич та інші визначні титани думки та слова, пам’ятники яким є у нашому місті. Відтак, кожен із пам’ятників Дрогобича постав у вишиваному аксесуарі. Це не тільки стильно, але й напрочуд патріотично. Оскільки мешканці міста матимуть змогу зробити фото у своїх вишиваних одностроях біля чепурних монументів, – зауважила Леся Татарська.

Одягали пам’ятники у вишиванки – працівники Управління культури, допомагали їм комунальники, які надали кран для втілення патріотичного задуму в життя.

Додамо, у Дрогобичі монументи не вперше стилізують до свят. Так до річниці дня народження Лесі Українки – чоловічі пам’ятники у місті прикрашали галантними метеликами.

Перейти до вмісту