У ДМР відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини

8:27 7 Жовтня 2019

У четвер, 3 жовтня, відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради під головуванням заступника міського голови Василя Качмара.

На Комісії було розглянуто 8 заяв громадян міст Дрогобича та Стебника, з яких дві заяви громадян щодо укладення договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню, заява громадянки м.Дрогобича стосовно надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, три заяви громадян стосовно надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав батьків щодо дітей, дві заяви громадян щодо встановлення порядку та часу зустрічі з дітьми, які проживають окремо, заслухано річний звіт про стан виховання, утримання та розвитку прийомної дитини – сироти, у прийомній сім’ї за період з 22.09.2018 р. по 20.09.2019р.

Комісією також розглянуто і затверджено 17 індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на період з 2019р. по 2020р.

Відділ-служба у справах дітей ДМР

Перейти до вмісту