У ДМР відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

15 Серпня 0:00

У середу, 14 серпня, відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

У обговоренні питань порядку денного взяли участь представники сектору з питань праці, управління праці і соціального захисту населення, центру зайнятості, державної фіскальної служб та пенсійного фонду.

Учасники зібрання проаналізували спільні заходи з легалізації зайнятості населення, необхідності дотримання роботодавцями чинного законодавства та визначили основні напрямки роботи, спрямовані на вирішення даних питань.

Крім того, на засіданні робочої групи було заслухано пояснення керівників підприємств, установ та організацій, головних бухгалтерів щодо виплати заробітної плати працівникам нижче встановленого законодавством мінімального рівня.

Підводячи підсумки засідання, хочеться зауважити, що тільки скерувавши спільні зусилля, ми зможемо налагодити постійний та ефективний соціальний діалог з роботодавцями, працівниками та всіма зацікавленими сторонами. Підвищити рівень соціальної захищеності найманих працівників та відповідальність роботодавців за використання їхньої праці, запобігти проявам «тіньової» зайнятості.

Сектор з питань праці ДМР

Чат-бот Гаряча лінія