У ДМР відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини

14:06 6 Липня 2020

У четвер, 2 липня, відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради під головуванням міського голови Тараса Кучми.

На Комісії було розглянуто 14 заяв громадян міст Дрогобича та Стебника, з яких одна заява щодо надання дозволу на укладення договору, який підлягає нотаріальному посвідченню, дві заяви громадян, щодо визначення місця проживання малолітніх дітей з одним з батьків, дві заяви щодо встановлення порядку зустрічі та спілкування з дітьми, які проживають окремо від батьків, дві заяви громадян стосовно надання висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дітей разом з ними для тимчасового виїзду за кордон, одна заява про призначення піклування над неповнолітньою дитиною-сиротою, одна заява про переведення двох малолітніх дітей з «Будинку дитини №1» м. Львова у ДБ «Оранта» м.Дрогобича, три заяви громадян про призначення відповідальних за збереження житла та майна дітей, позбавлених батьківського піклування, клопотання ДБ «Оранта» про доцільність позбавлення батьківських прав матері стосовно двох малолітніх дітей вихованців закладу.

Комісією також розглянуто і затверджено 21 індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на період з 2020р. по 2021р., клопотання відділу-служби у справах дітей щодо створення міждисциплінарних комісій для 20 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Служба у справах дітей ДМР

Перейти до вмісту