У День захисту дітей 30 діток із родин загиблих воїнів та зниклих безвісти відвідали львівську циркову виставу «Здійснити мрію – повернути вкрадене дитинство»

9:12 3 Червня 2024

Щорічно 1 червня світова спільнота відзначає Міжнародний день захисту дітей. Свято покликане огорнути теплом та увагою кожну дитину і вчергове нагадати дорослим, що час дитинства швидкоплинний – тож кожну його мить слід берегти, дарувати свою підтримувати і любов.

На жаль, День захисту дітей цьогоріч знову проходить в умовах повномасштабної війни. Сотні тисяч дітей були змушені тимчасово виїхати з країни, тисячі живуть в зоні бойових дій, десятки сотень очікують рідних із фронту та мріють їх обійняти.

У Дрогобичі позитивні емоції, турботу та любов 1червня подарували 30 дітям із родин загиблих Героїв та зниклих безвісти. Для цих діток відділ соціально-психологічної, правової підтримки та взаємодії з захисниками, захисницями та членами їх сімей ДМР організував пізнавальну подорож до Львова, а саме на циркову виставу: «Здійснити мрію – повернути вкрадене дитинство». Впродовж двох годин діти насолоджувались виступом циркових артистів, клоунів та гімнастів, раділи та усміхалися.

Захід відбувся за сприяння БФ «Мій тато захищає Батьківщину» та ЛОВА.

Як зазначили у відділі соціально-психологічної, правової підтримки та взаємодії з захисниками, захисницями та членами їх сімей – подорож мала на меті підтримати дітей, які втратили своїх батьків та тих, чиї рідні зникли безвісти. Адже позитивні емоції та спілкування із ровесниками творять дива – повертають віру в добро та заряджають позитивом.

Перейти до вмісту