У День Гідності та Свободи до Дрогобича завітає Віталій Кличко
![У День Гідності та Свободи до Дрогобича завітає Віталій Кличко](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/ВК.png)
У суботу, 21 листопада, у День Гідності та Свободи до Дрогобича з робочим візитом завітає міський голова Києва Віталій Кличко.
В ході візиту Віталій Кличко відвідає Меморіал «Тюрма на Стрийській», Сквер Героїв Небесної Сотні. Також заплановано відкриття таблиці-інсталяції на оновленій площі Ринок.
Цього ж дня відбудеться й ділова зустріч міського голови Києва, голови Асоціації міст України Віталія Кличка з міським головою Дрогобича, членом АМУ Тарасом Кучмою.
Зустріти Віталія Кличка у Дрогобичі містяни та гості зможуть в обідню пору.