Тиждень географії відбувся в ЗОШ №1 I-III ступенів ім. І. Франка

З 11 по 15.03.2019 року в ЗОШ №1 I-III ступенів ім. І. Франка м. Дрогобича  відбувся тиждень географії. Вчителі географії Ліснянська Наталія Богданівна та Зеленяк Тетяна Петрівна організували різноманітні заходи з метою підвищення інтересу учнів до вивчення географії.

У понеділок учні розпочали  тиждень презентаціями виготовлених власноруч стінгазет. Між 10-М і 10 –А класами проведено географічний турнір «Галопом по Європі», де учні розкрили себе як ерудовані особистості ,пізнали в конкурсах багато нового і цікавого.(Зеленяк Т П.)

 У 6-А класі проведено конференцію на тему «Вода – ти і є життя», на яку учні підготували доповіді про значення, цінність та охорону води в сучасному житті.

Цікаву екскурсію для 6-М  та 9-а класів організували вчителі Ліснянська Н. Б. та Зеленяк Т .П  до Дрогобицького краєзнавчого музею: в природничий відділ- для 6-гокласу та історичний відділ- для 9-го класу.    Учні мали можливість прослухати цікаві розповіді екскурсовода про надзвичайно гарну та різноманітну природу нашого краю. Старшокласники були вражені історичними та економічними особливостями розвитку нашого краю. Особливо  вразили експонати недавніх подій в Києві про Небесну Сотню.

 З 8-М класом  Наталія Богданівна провела географічний марафон «Я ЗНАЮ УКРАЇНУ», на якому було організовано 6 турів. Учні мали можливість проявити свої знання з географії України та працювати в  командах. Переможці нагороджені грамотами та призами.

Для підвищення інтересу до географії  Наталією Богданівною був запропонований перший міні-проект «Цікава географія на перервах». За допомогою IT-технологій  учні протягом тижня щоперерви на великому екрані в коридорах школи мали можливість переглядати географічні новини, факти, рекорди. Це, безперечно, збільшило зацікавленість до вивчення  географії як науки.

І заключним етапом тижня  був конкурс на кращу стінгазету з географії, в якому брали участь 6 і 9 класи. Учні підготували більше 30 цікавих робіт.. І переможцями стали Турик Владислава 6-Б, Сачук Ліля 9-А., Мисишин Аліна  9-Г.. ,Гришко Б. 7-Б ,та проведення КВК в 7-М і 7-Б класах на тему «Шукачі пригод».

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні