Творили Великоднє диво: для дітей захисників організували майстер-клас із писанкарства

11:19 7 Квітня 2023

У Палаці мистецтв Музею Дрогобиччина відбулась творча майстерка із писанкарства для дітей воїнів та полеглих Героїв. Захід ініціював Дрогобицький міський центр соціальних служб. До своєрідної арт-терапії із розфарбовування Пасхальних яєць долучилось 22 дітей. Допомагали їм освоювати ази писанкарства старші наставники – представники Дитячого парламенту.

Провела майстерку Люба Васильків – старший науковий працівник музею.

Майстриня розповіла учасникам майстер-класу про методику розфарбовування писанок, а також про те, що є найголовнішим у цій захоплюючій справі. За словами Любові Васильків, приступати до розфарбовування яєчок потрібно лише з хорошим настроєм та молитвою. Адже всі орнаменти та візерунки, які будуть нанесені на писанку, несуть свою енергетику та мають потужну силу.

Впродовж кількох годин діти не просто розфарбовували Великодні яєчка, але й натхненно ділились враженнями від цікавої справи та комунікували між собою.

На своїх писанках учасники майстер-класу здебільшого зображали національну символіку — тризуб, соняхи та українські гасла «Слава Україні!», «Героям слава!». У роботи діти вкладали тепло та політ своїх фантазій.

Захід завершили спільним фото усіх присутніх. Як додають працівники Центру соціальних служб – такі майстер-класи це чудова нагода відволікти на кілька годин малечу від думок про війну, втрати та переживання. На додачу щира комунікація між ровесниками та творча атмосфера заходу розслабляють діток та дарують їм відчуття спокою та гармонії із своїм внутрішнім «Я».

Перейти до вмісту