Турбота про екологію та психологічне відновлення: команда Міжнародного Фонду NEEKA провела тренінг для ВПО Дрогобицької громади

9:54 1 Листопада 2023

25 жовтня команда відділу супроводу притулків NEEKA (Львів) організувала тренінг для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Дрогобицької громади. Захід пройшов під назвою «За життя без сміття. Заняття з психологом: відновлення ресурсного стану».

Тренінг-навчання був покликаний сформувати серед учасників заходу високу екологічну культуру поводження з відходами та в подальшому поширити її поміж іншими мешканцями та гостями громади. Адже всі повинні усвідомлювати свою відповідальність за дбайливе і раціональне ставлення до природних ресурсів, до ефективного їх використання та до охорони довкілля.

Під час заходу розповідали у які контейнери потрібно викидати різні види сміття та чому важливо дотримуватись правил сортування, адже це допоможе зберегти довкілля та підтримати економіку нашої держави.

Другою частиною тренінгу було заняття з психологом організації, на якій Анна Грузинцева надала практичні поради для збереження і зміцнення психічного здоров’я. Тренер провела з учасниками вправи на психологічне розвантаження, ігри, порадила як вивільняти емоції задля збереження психічного здоров’я в час війни.

Учасники мали змогу почерпнути корисну інформацію. Під час зустрічі відбулись жваві обговорення, важливі для всіх сторін тренінгу.

Тренінг проходив в приміщенні Дія Центру, що на вулиці Бориславській, 8а в місті Дрогобич. Навчання з обізнаності щодо сортування відходів провели працівники компанії «Центр ЛТД».

Перейти до вмісту