Цьогоріч ялинки на центральній площі не буде – Тарас Кучма підтримує позицію громади

25 Листопада 13:28

Під час звіту за 2022 рік, голова Дрогобицької громади Тарас Кучма, окрім представлення роботи за напрямками, відповів на запитання, які надійшли на адресу Дрогобицької міської ради від мешканців громади.

З-поміж різних питань, які цікавлять мешканців – є формат відзначення різдвяно-новорічних свят та чи будуть встановлювати загальноміську новорічну ялинку.

Нагадаємо, на сайті Дрогобицької міської ради було ініційовано відкриті електронні консультації з мешканцями щодо питання встановлення новорічної ялинки. Станом на сьогоднішній день участь в опитуванні взяли 1 052 особи.

Голоси розділились наступним чином:

41,2% (433 респонденти) вважають, що центральної ялинки встановлювати не треба, але можна організувати локальні декорації для дітей.

37,4% (393 респонденти) сказали – однозначно ні, ялинку встановимо після перемоги.

17,9% (188 респондентів) вважає, що ялинку треба встановити, бо ми не повинні відмовлятись від свят через ворога.

Серед респондентів, які взяли участь в консультаціях – 88% опитаних – це мешканці Дрогобицької громади, які проживають тут на постійній основі. 10,2% – це люди, які тимчасово проживають на базі Дрогобицької громади.

Вже зараз очевидним є той факт, що центральної ялинки на площі в цьому році ми встановлювати не будемо. Ми не хочемо забирати свято у дітей, тому швидше за все, локальні декорації будуть встановлені біля Народного дому, де діти ходять на гуртки і зможуть відчути святкову атмосферу і зробити фото. Мусимо правильно розставляти пріоритети, бо зараз завданням номер один є підтримка наших військових та збереження України, – наголосив Тарас Кучма.

Нагадаємо, окрім питання про встановлення центральної ялинки, тривають електронні консультації щодо дати святкування Різдва Христового: 25 грудня чи 7 січня? До них вже долучилось більше двох тисяч осіб. Після завершення консультацій у Дрогобичі планують провести круглий стіл, з залученням духовенства місцевих церковних парафій. Опитування доступне за посиланням:

Перейти до вмісту