Цьогоріч Великодніх писанок на центральній площі побільшає: У міськраді відзначили авторів. ФОТО

25 Квітня 0:00

Впродовж кількох останніх років у Дрогобичі на Великодні свята центральну площу прикрашають великими писанками. Цьогоріч на площі Ринок виставлять 19 писанок.

У четвер, 25 квітня, у Світлиці Ратуші відбулася презентація великих Великодніх писанок.

Авторами писанок є талановиті дрогобичани — учні та викладачі шкіл, училищ, коледжів.

Автором ідеї прикрашати центральну площу великими писанками виступає відділ молодіжної політики, сім`ї та спорту ДМР.

Цьогоріч колекцію доповнили п’ятьма писанками. Шосту писанку передали місту-побратиму Дрогобича — Новій Каховці.

Відтак під час сьогоднішньої презентації писанок міський голова Дрогобича Тарас Кучма спільно з начальником відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту Олександрою Пашко відзначили цьогорічних авторів писанок та вручили їм подяки і подарунки.

Нагадаємо, авторами великих писанок є представники Дрогобицького механіко-технологічного коледжу, Дрогобицької ЗОШ №3, Підбузької академії мистецтв, Стебницької музичної школи (відділу образотворчого мистецтва), Дрогобицької художньої школи, Дрогобицького вищого професійного училища №19, Палацу дитячої та юнацької творчості міста Дрогобича, Дрогобицького медичного училища «Медик» — «Монада».

Як наголосили у відділі молодіжної політики, сім’ї та спорту ДМР, вже завтра усі писанки будуть виставлені перед центральним входом до міської Ратуші.

Відтак у мерії сподіваються, що цього року охочих сфотографуватися на фоні великих Великодніх писанок у Дрогобичі буде не менше, ніж торік.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія