Цьогоріч посівні площі Дрогобицької громади зросли на 128 гектарів

14:32 4 Травня 2022

У Дрогобицькій громаді планують максимально обробити та засіяти придатні земельні ділянки. Мета – максимально використати земельний потенціал, незадіяний досі у сільському господарстві.

Окрім тих земель, які обробляли у Дрогобицькій громаді раніше, станом на сьогоднішній день фермери уклали договори на оренду додаткових 128 га сільськогосподарських земель.

Про це повідомляють в управлінні інвестицій та економічного розвитку.

Всі ці землі будуть зорані та засіяні сільськогосподарськими культурами. Посівна кампанія триватиме ще близько двох тижнів.

Станом на сьогодні у Дрогобицькій громаді вирощують пшеницю, кукурудзу, соняшник, гречку, ріпак, сою, а також овочі – картоплю, огірки, помідори.

Цьогоріч, через активні бойові дії в східних та південних регіонах України, чимало земель не можуть бути обробленими. Тому фермери намагаються максимально засіяти вільні земельні ділянки на заході України, в тому числі у Дрогобицькій громаді, щоб отримати якомога більше врожаю.

На чергове засідання сесії Дрогобицької міської ради буде винесено нові проекти рішень про надання в оренду додаткових земельних ділянок під ведення сільського господарства.

Перейти до вмісту