Цьогоріч посівні площі Дрогобицької громади зросли на 128 гектарів
![Цьогоріч посівні площі Дрогобицької громади зросли на 128 гектарів](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/276063978_494346528990666_7642742947964380856_n.jpg)
У Дрогобицькій громаді планують максимально обробити та засіяти придатні земельні ділянки. Мета – максимально використати земельний потенціал, незадіяний досі у сільському господарстві.
Окрім тих земель, які обробляли у Дрогобицькій громаді раніше, станом на сьогоднішній день фермери уклали договори на оренду додаткових 128 га сільськогосподарських земель.
Про це повідомляють в управлінні інвестицій та економічного розвитку.
Всі ці землі будуть зорані та засіяні сільськогосподарськими культурами. Посівна кампанія триватиме ще близько двох тижнів.
Станом на сьогодні у Дрогобицькій громаді вирощують пшеницю, кукурудзу, соняшник, гречку, ріпак, сою, а також овочі – картоплю, огірки, помідори.
Цьогоріч, через активні бойові дії в східних та південних регіонах України, чимало земель не можуть бути обробленими. Тому фермери намагаються максимально засіяти вільні земельні ділянки на заході України, в тому числі у Дрогобицькій громаді, щоб отримати якомога більше врожаю.
На чергове засідання сесії Дрогобицької міської ради буде винесено нові проекти рішень про надання в оренду додаткових земельних ділянок під ведення сільського господарства.