Цієї неділі у Дрогобичі пройдуть швидкісні змагання “ХІV Ралі Галіція” та офіційне закриття VI етапу чемпіонату
![Цієї неділі у Дрогобичі пройдуть швидкісні змагання “ХІV Ралі Галіція” та офіційне закриття VI етапу чемпіонату](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/1475654443_rali.jpg)
Завтра, 7 жовтня, територією Західної України стартують змагання VІ етапу чемпіонату України з авторалі “ХІV Ралі Галіція – 2016”.
У неділю, 9 жовтня, з 20:00 до 21:20 швидкісні змагання проходитимуть на вулицях Дрогобича. О 21:30 відбудеться церемонія нагородження переможців та призерів авторалі. Урочисте закриття змагань проходитиме на центральній площі міста Дрогобича.
Під час змагань, з 18:00 до 21:30 будуть перекриті вулиці: Музична, Бориславська, Завалля, площа Театральна, І. Мазепи, Л. Українки, М. Лисинка, І. Франка, Т. Шевченка, Я. Осмомисла, площа Ринок, вул. Трускавецька.
Бажаємо усім приємного та безпечного перегляду!