Центральна районна бібліотека: Книжкова виставка до дня народження Василя Шкляра
![Центральна районна бібліотека: Книжкова виставка до дня народження Василя Шкляра](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_20210610_101246_268.jpg)
Василь Миколайович Шкляр народився 10 червня 1951, с. Ганжалівка Лисянського району Черкаської області — український письменник, політичний діяч. Один із найвідоміших і найбільш читаних сучасних українських письменників. Його називають «батьком українського бестселера». Деяких критиків щиро дивує те, що видавці розглядають його романи як зразки «масових жанрів». Адже, детектив чи бойовик у Шкляра — то лише верхівка айсберга… Зрештою, щоб зрозуміти, треба прочитати.
Немає ніяких сумнівів у тому, що Василь Шкляр – це гордість нашої сучасної літератури, співець українського спротиву тоталітарним режимам усіх часів.
З цієї нагоди у Дрогобицькій районній бібліотеці оформлено книжкову виставку «Батько українського бестселера». На ній представлені твори письменника які є у фонді нашої бібліотеки.
Всіх шанувальників запрошуємо ознайомитись з творчості письменника.