Триває збір голосів про присвоєння дрогобичанину Костянтину Руденку звання Героя України

11:14 17 Січня 2024

На сайті електронних петицій офіційного представництва Президента України триває збір голосів про присвоєння звання Героя України (посмертно) дрогобичанину Костянтину Руденку. Для підтримки петиції бракує менше 4 тисяч голосів.

22-річний Костянтин був інструктором 184-го Навчального Центру на Яворівському полігоні. Дрогобичанин загинув 13 березня 2022 року під час ворожого обстрілу, рятуючи життя побратимам, та так і не врятувавши своє.. Він безмежно любив свою батьківщину і був готовий до останнього подиху захищати її.

Костянтин назавжди залишиться мужнім воїном, котрим пишатимемося ми, а особливо його синочок Артем, який так і не познайомився із татом. Найцінніше – життя, яке мій чоловік віддав, захищаючи нашу державу від ворогів. Ми вважаємо, що наш чоловік і тато, Руденко Костянтин Юрійович заслуговує на державну нагороду – Герой України. У серцях кожного палає гордість за його внесок у протистоянні країні-агресору» – йдеться у тексті петиції.

Підтримати петицію про присвоєння загиблому дрогобичанину звання Героя України можна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/214170 .

Перейти до вмісту