Триває виплата одноразової допомоги демобілізованим воїнам АТО
![Триває виплата одноразової допомоги демобілізованим воїнам АТО](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/armiya2.jpg)
У місті триває виплата одноразової допомоги демобілізованим воїнам, які повертаються із зони антитерористичної операції. Розмір допомоги становить 3,0 тис. грн на особу.
З початку року таку допомогу призначено 37-ми мешканцям мм.Дрогобича та Стебника з числа демобілізованих учасників АТО на загальну суму 111,0 тис. грн.
Управління праці та соціального захисту населення
Дрогобицької міської ради