Триває період подачі показників води: КП “Дрогобичводоканал”
![Триває період подачі показників води: КП “Дрогобичводоканал”](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/4zl5qt-flrzas7fl2yyoome7w3mzlsacgzdozsy.jpeg)
Нагадуємо, що до 29 березня КП “Дрогобичводоканал” приймає показники водомірів у зручний для споживача спосіб.
Просимо пам’ятати, що показники слід подавати незалежно від споживання послуги.
Якщо споживач планує тривалий термін не проживати у помешканні, слід звернутися до водоканалу для опломбування вхідного вентиля. Лише у такому разі нарахування за послуги не будуть здійснюватися.
У випадку неподання показників щомісяця КП “Дрогобичводоканал” проводить нарахування відповідно до середньомісячного споживання. Не рідше ніж раз на рік підприємство здійснює контрольне зняття показників у споживачів, які мешкають у багатоквартирних будинках.