Тривають електронні консультації щодо перейменування вулиць у Дрогобицькій громаді

9:58 9 Серпня 2022

Нагадуємо, – тривають електронні консультації щодо перейменування вулиць у Дрогобицькій громаді, які досі носять імена осіб російського походження та назви часів радянської комуністичної епохи.

Дрогобицька громада хоче остаточно позбавитись від пережитків комуністичної епохи. Над цим працює комісія з питань проведення заходів дерусифікації та перейменування і присвоєння назв вулицям, провулкам, паркам, скверам у межах Дрогобицької міської територіальної громади.

На останньому засіданні комісія визначила перелік вулиць, які станом на сьогоднішній день потребують першочергового перейменування та зібрала низку пропозицій потенційних назв, які можуть бути присвоєні цим вулицям.
На платформі E-DEM тривають електронні консультації.

За декілька днів електронну форму з голосуванням вже заповнили 248 респондентів. Люди голосують за наявні пропозиції та активно подають власні варіанти назв, які, на думку мешканців громади, мають бути увіковічнені в назвах вулиць Дрогобича.

В ході голосування можна підтримати одну з наявних пропозицій, або ж запропонувати свій варіант. Важливо, аби кожна назва мала коротку історичну довідку та обгрунтування того, що особа, чиїм іменем хочуть назвати вулицю, мала до неї певне відношення.

Взяти участь у відкритих електронних консультаціях можна за посиланням: https://forms.gle/QGDqzKPeS94jAM7X9

 

Перейти до вмісту