Тренінг з домедичної допомоги: Дрогобицький міський центр соціальних служб організував для сімей, якими опікується, пізнавальні курси

29 Червня 9:50

Повномасштабна війна, яка понад 1,5 роки триває на наших теренах – активізовує українців не тільки донатити ЗСУ, але й проходити численні курси з домедичної підготовки. Оскільки питання порятунку людського життя сьогодні як ніколи стоїть гостро.

У ці дні для сімей, з якими працює Дрогобицький міський центр соціальних служб було організовано тактико-спеціальне навчання з надання домедичної та невідкладної медичної допомоги при надзвичайних ситуаціях. Під час заняття-тренінгу інструктор продемонстрував присутнім основні прийоми надання першої домедичної допомоги потерпілим без свідомості, розповів як правильно робити компресію грудної клітки, визначати дихання, реанімувати хворого. Усі учасники навчань дізнались багато нового та корисного.

У Центрі соціальних служб стверджують – навчання з першої домедичної допомоги мають на меті закласти цеглинки знань про важливі навички, які дозволяють зберегти людське життя до приїзду швидкої допомоги. У час війни – це ті знання, якими має володіти кожен свідомий громадянин.

Перейти до вмісту