ТІЦ: До Дрогобича завітає команда одного з найкращих відеоблогів України про подорожі «Blog 360»
![ТІЦ: До Дрогобича завітає команда одного з найкращих відеоблогів України про подорожі «Blog 360»](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/29790106_1200759080055653_8989203116950414642_n.jpg)
У суботу, 14 квітня, на запрошення Туристично-інформаційного центру, до Дрогобича завітає команда одного з найкращих відеоблогів України про подорожі «Blog 360».
«В ході візиту до нашого міста, команда «Blog 360» ознайомиться з його історією та гастроособливостями, а також відвідає вечірню театралізовану екскурсію «Таємниці Дрогобицької ратуші»», — зазначив керівник КП «ТІЦ» Ігор Чава.