Територію КП «КМГ» вже майже прибрали, на вулиці Гайдамацькій роботи тривають, — комунальники звітують про прибране сміття

13 Травня 0:00

У Дрогобичі очищають від твердих побутових відходів території, куди раніше звозили сміття для перевантаження у великогабаритні вантажівки для транспортування на полігони для захоронення.

Нагадаємо, у період сміттєвої кризи, яка виникла у Дрогобичі через блокування так званими борцями за екологію Дрогобицького сміттєзвалища, комунальники були вимушені збирати ТПВ на території КП «КМГ» та вулиці Гайдамацькій для перевантаження у великогабаритні вантажівки, що значно скорочує видатки при перевезення ТПВ з Дрогобича на полігони інших областей.

Всього для збору та вивезення ТВП з вулиць Дрогобича задіяно 8 одиниць спецтехніки.

Про це у понеділок, 13 травня, у ході щотижневої наради міського голови з керівниками структурних підрозділів ДМР, комунальних підприємств та держустанов міста повідомив заступник КП «Комбінат міського господарства» Володимир Красуляк.

Посадовець зазначив, що на території КП «Комбінат міського господарства» залишилось ще близько 50 куб.м. ТВП. Територію на вулиці Гайдамацькій, за словами Володимира Красуляка, розпочали прибирати ще минулого тижня.

На доручення заступника міського голови Володимира Коцюби, який проводив сьогоднішню нараду, сміття з території КП «КМГ» та вулиці Гайдамацької мають прибрати найближчим часом.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія