Терцентр: Представники ЄС побували у Дрогобицькому Терцентрі
![Терцентр: Представники ЄС побували у Дрогобицькому Терцентрі](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/20170328_123622.jpg)
У вівторок, 28 березня у світлиці Дрогобицького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася чергова лекція з основ правових знань на тему «Особливості відшкодування моральної шкоди».
На лекції були присутні гості, представники консультативної місії Європейського Союзу Маркус Ролофс та Інес Тавераджа, які цікавляться правопросвітницькою діяльністю в Україні, а тому відвідали заняття «Університету ІІІ віку» для літніх людей, що діє при Терцентрі.
Терцентр