Телефонуйте на “гарячу лінію” Дрогобицької ОДПІ
![Телефонуйте на “гарячу лінію” Дрогобицької ОДПІ](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/b2434750cc69069fc0157927d4df8254-2.jpg)
У середу, 14 грудня, від 15.00 год. до 16.00 год. відбудеться сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія” із завідувачем сектору інформаційних технологій Олегом Степановичем Романом з питань подання електронної звітності та застосування електронних сервісів ДФС. Запитання можна ставити за телефоном 3-38-16.
У п’ятницю, 16 грудня, від 15.00 год. до 16.00 год. відбудеться сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія” із начальником відділу обслуговування платників Світланою Михайлівною Пещук з питань застосування норм Податкового кодексу України. Запитання можна ставити за телефоном 3-59-71.