Телефонуйте на “гарячу лінію” Дрогобицької ОДПІ
![Телефонуйте на “гарячу лінію” Дрогобицької ОДПІ](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/fdcded74569c78d5fb704135476d501d.jpg)
У середу, 15 березня, від 15.00 год. до 16.00 год. відбудеться сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія” із начальником відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб Дрогобицької ОДПІ Богданом Михайловичем Жовнірчиком з питань оподаткування доходів фізичних осіб та доходів від підприємницької діяльності. Запитання можна ставити за телефоном 41-07-28.
У п’ятницю, 17 березня, від 15.00 год. до 16.00 год. відбудеться сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія” із начальником управління податків і зборів з фізичних осіб Дрогобицької ОДПІ Олегом Теофільовичем Кручаєм з питань оподаткування доходів фізичних осіб та доходів від підприємницької діяльності.
Запитання можна ставити за телефоном 41-07-28.
Дрогобицька ОДПІ