Техніка кавового живопису: підопічні територіального центру створювали оригінальні картини із запашної кави

16:42 28 Вересня 2023

Кавовий живопис — особливий спосіб виразити свою творчість та емоції. Адже кавою можна не лише насолоджуватися як запашним напоєм, а й малювати чудові картини та створювати цікаві пейзажі. У цьому впевнилися підопічні Дрогобицького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), узявши участь у майстер-класі, що відбувся в Палаці мистецтв. Творча імпреза мала місце, 28 вересня.

Перед практичним заняттям старша наукова працівниця музею «Дрогобиччина» Любов Васильків розкрила присутнім секрети кавового живопису та продемонструвала зразки оправ, оздоблених різними матеріалами. Учасники майстер-класу, вправляючись у новій популярній техніці створення картин із розчину кави, паралельно навчилися виготовляти саморобну рамку для своїх полотен й задекоровувати їх.

Під час творчого заходу літні люди не просто створювали картини, позбуваючись емоційного напруження, але й тренували моторику своїх рук, що в загальному поліпшує стан здоров’я і надихає до творчості.

Додамо, техніка кавового живопису подібна до акварельного. Проте тут обмежена палітра кольорів – лише всі відтінки кавового. Спробувати малювати такі картини може кожен охочий, адже це не складно, а цікаво та пізнавально.

Перейти до вмісту