Тарас Кучма закликає громаду масово вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні

8:42 18 Лютого 2022

У четвер, 17 лютого, голова Дрогобицької громади Тарас Кучма заслухав членів організаційного комітету, які займаються підготовкою заходів зі вшанування Героїв Небесної Сотні.

Окрім безпосередніх організаторів заходу, участь у нараді взяли представники поліції, Муніципальної варти та отець-декан Іван Паньків.

Нагадаємо, що заходи вшанування загиблих Героїв відбудуться у неділю, 20 лютого, та розпочнуться о 16.00 у сквері Небесної Сотні – з пам’ятного віче та панахиди.

По завершенні віче учасники заходу вирушать смолоскипною ходою до центральної площі Ринок.

Очолюватиме ходу оркестр військової частини А-1108.

До смолоскипної ходи планують залучити учасників Революції Гідності та ветеранів-військовослужбовців. Задля забезпечення правопорядку та безпеки до заходу буде залучено поліцію та Муніципальну варту. Впродовж проведення віче та смолоскипної ходи, чергування здійснюватиме карета швидкої допомоги.

На площі Ринок планують викласти символічну інсталяцію з лампадок – «Герої не вмирають», а школярі в цей час триматимуть у руках портрети загиблих Героїв.

На завершення заходу керівництво міста покладе квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної сотні та Захисникам незалежності України, розміщеного на стіні катедрального собору Пресвятої Трійці.

У ці дні ми повинні вкотре продемонструвати свою єдність і масово вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні. Ми повинні нагадати усьому світові про криваві події на Майдані. Це важливо, адже минуло 8 років, а ворог й досі зазіхає на Гідність і Свободу українського народу, – наголосив Тарас Кучма.

Вшанування Героїв Небесної Сотні проведуть і в Стебнику. 20 лютого о 15.00 годині біля Стебницького Народного дому відбудеться віче-пам’яті «Небесна сотня білих журавлів».

У понеділок, 21 лютого, керівництво громади планує покласти квіти на могилах загиблих Героїв – Йосипа Шилінга, Богдана Вайди та Олега Ушневича.

Перейти до вмісту