Тарас Кучма взяв участь у відкритті регіонального офісу політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

13:55 28 Грудня 2021

Політична партія «УДАР» активно розвивається та готується самостійно брати участь у наступних парламентських виборах. Сили зосереджено і на розвитку осередків, та регіональних організацій по Україні. Так, 27 грудня, відбулося відкриття офісу районної організації у місті Дрогобич.

Офіс відкрили завдяки ініціативі депутатів від партії “УДАР Віталія Кличка” та керівника районної організації партії «УДАР» Юрія Кушлика.

Ідея створення громадської приймальні депутатів нашої політичної сили виникла одразу після виборів. За цей рік зробили ремонт та облаштували офіс усім необхідним для плідної роботи на користь громади. Переконаний, що тепер зможемо працювати ще ефективніше, – зазначив Юрій Кушлик.

На захід завітали прихильники Партії, активісти та мешканці Дрогобича. З вітальним словом до ударівців Дрогобиччини звернулася лідерка партії «УДАР» на Львівщині Оксана Юринець, яка побажала партійцям плідної роботи та наголосила, що тільки спільними зусиллями можна досягти великих результатів. До привітань долучились і депутати Дрогобицької міської і районної рад, а також міський голова – Тарас Кучма. Очільник громади привітав команду партії «УДАР» з важливою подією та відзначив, що відкриття регіонального офісу партії – це можливість стати ближчим до людей.

Окрім того депутати місцевого та районного рівнів мали можливість підвести підсумки першого року роботи, поділились враженнями та прозвітували перед присутніми та керівництвом партії про зроблене.

Офіс знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. Бориславська, 4. Віталій Кличко закликає регіональні політичні сили, лідерів місцевого самоврядування та всіх активних та небайдужих громадян об’єднати зусилля, щоб разом йти на парламентські вибори у складі партії «УДАР».

Перейти до вмісту